Basketbalový klub Beroun

Archiv 2016/17 - Minižáci (přípravka)


Šmoulinka cup  je série turnajů pro začínající hráče a hráčky. Prioritou zde nejsou výsledky, ale rozvoj hráčů a hráček.V pátém kole se Šmoulinka  uskutečnila v prostředí Nového Porgu.
 
Hodnocení trenéra:
Co k turnaji říct, musíme začít kritikou do vlastních řad. Utkání s Novým Porgem nám nastavilo zrcadlo. Tento tým jsme na prvním turnaji v září porazily. Nyní naprosto nedůstojný a ostudný výsledek 5:65. Nyní se nám už bohužel vrací tréninková "píle" a zápasová docházka (což je asi jediným pozitivem turnaje, že bylo k dispozici konečně normální počet hráčů a hráček). Zápas s Jičínem rozhodlo, až původně neplánované zařazení zkušenějších hráčů v poslední čtvrtině - hrdý na to moc nejsem. V posledním utkání s Novým Strašecím rozhodně šlo vyhrát, po třech čtvrtinách byl stav ve skóre pouze jeden koš ve prospěch hostů. Bohužel poslední čtvrtinu prohráváme 1:9.
Tento turnaj by pro nás měl být varováním a hlavně povzbuzením do tvrdší práce. Nejúžasnějším hráčem našeho týmu na turnaji byl Dostál.
Výsledky:
BK Beroun -  Porg 5:65 !!!!
BK Beroun - Jíčín 44:40
BK Beroun - Nové Strašecí 26:36

 
Šmoulinka cup  je série turnajů pro začínající hráče a hráčky. Prioritou zde nejsou výsledky, ale rozvoj hráčů a hráček.V pátém kole se Šmoulinka  uskutečnila v domácím prostředí.
 
Hodnocení trenéra:
Turnaj měl pouze tři účastníky, jelikož USK se nám odhlásilo v týdnu pro nedostatečný počet hráčů. Jak se ukázalo, nebyl to pouze jejich problém. My nakonec ve slušném počtu deseti hráčů/hráček ostatní devět a osm. S Velkou Ohradou jsme sehráli na minulém turnaji vyrovnaný souboj s infarktovým závěrem. Tentokrát naštěstí mělo utkání pohodovější průběh a žádné nervy se nekonali..Utkání s Roudnicí bylo vlastně skvělé, především první polovina. Body nám dávali dva hráči, kteří odehráli více jak 35 min. My jsme střídali "minižákovsky" což bylo nakonec rozhodující. Tři čtvrtiny jsme vzdorovali....bohužel v poslední jsme udělali několik chyb a nejzkušenější hráči soupeře je trestali. Každopádně poprvé v turnajích bylo vidět výrazné zlepšení méně zkušených hráčů, což je pro nás nejdůležitější zpráva a vlastně i pěkný vánoční dárek.
Všichni hráči dostali i speciální perníkové medaile, které myslím zaujali, děkujeme za výrobu pí. Belaidy.
Výsledky:
BK Beroun -  Velká Ohrada 32:12
BK Beroun - Roudnice 28:37
 


Šmoulinka cup  je série turnajů pro začínající hráče a hráčky. Prioritou zde nejsou výsledky, ale rozvoj hráčů a hráček.Ve čtvrtém kole jsme zajížděli na palubovku SŠK Slaný.
 
Hodnocení trenéra:
Turnaj velmi ovlivnila nezodpovědnost některých rodičů. Na turnaj jsme měli přihlášeno jedenáct dětí ( z 30 možných ) které máme v přípravce, což by byl počet celkem přijatelný. Bohužel v sobotu se omluvila hráčka z důvodu nemoci, což ještě nebyla komplikace neřešitelná. Bohužel však v době srazu postrádáme na místě dva hráče, kteří neměli potřebu se ani omluvit. Pro osm statečných byl turnaj těžký, nejdříve dva zápasy v řadě, kde především v druhém byl úbytek sil naprosto zřetelný. Nakonec hubená výhra na Velkou Ohradou, za což si zaslouží přítomní hráči a hráčky respekt.
Budeme si však muset nastavit nová týmová pravidla, aby k takovým komplikacím nedocházelo.
Výsledky:
BK Beroun -  SŠK Slaný 20:52
BK Beroun - Porg Praha  17:43
BK Beroun - Velká Ohrada 18:16

 
Šmoulinka cup  je série turnajů pro začínající hráče a hráčky. Prioritou zde nejsou výsledky, ale rozvoj hráčů a hráček.V třetím kole nás čekal poněkud delší "výlet" do Rokycan i v poněkud brzkých ranních hodinách, což se nakonec i podepsalo částečně na výsledcích.
 
Hodnocení trenéra:
V doslova mrazivém prostředí Rokycanské haly se nám dařilo se střídavými úspěchy. Jak jsem předpokládal, čekala nás těžká práce. Družstvo Rokycan nastoupilo se zkušeným mixem hráčů a hráček a praktikující vyspělý minibasketbal, v některých aspektech možná až příliš. Družstvo Porgu přijelo asi v nejmladším složení, spíš než rozdíl ve skóre, pro nás bylo důležitější zlepšení naší hry. Utkání s Tygry nás čekalo ihned po utkání s Porgem. Bohužel se projevila všechna dnešní negativa, brzké vstávání, únava z druhého zápasu v řadě. O osudu utkání rozhodla druhá čtvrtina, kterou prohráváme o 20 bodů. Každopádně hráči a hráčky nasbírali mnoho zkušeností do dalšího basketbalového života.
Výsledky:
BK Beroun - SKB Rokycany 5:98
BK Beroun - Porg Praha  49:28
BK Beroun - Tygři Praha 19:42
Šmoulinka cup  je série turnajů pro začínající hráče a hráčky. Prioritou zde nejsou výsledky, ale rozvoj hráčů a hráček.Druhé kolo se odehrálo v našem "domácím" prostředí TJ Slavoj Břevnov. Hráči a hráčky našeho i ostatních družstev se celkem s přehledem poprali s "dospěláckými" koši i s poměrně skromným zázemím.
 
Hodnocení trenéra:
Hráči a hráčky nám doslova výkonnostně rostou před očima. Každým utkáním se stále zlepšují. Bez problémů se zvládnuta i  hra na velké koše, proč by také ne, když v Berouně nemáme minikoše zatím k dispozici. Na rozdíl od minulého turnaje přidáváme jednu výhru.
Příští kolo nás čeká těžký výjezd do Rokycan, jak brzké vstávání, tak ambiciozní soupeři.
 
Výsledky:
BK Beroun - BC Kolín 27:57
BK Beroun - SŠB Pardubice  34:26
BK Beroun - USK Praha - dívky 43:9
Šmoulinka cup  je série turnajů pro začínající hráče a hráčky. Prioritou zde nejsou výsledky, ale rozvoj hráčů a hráček. Náš tým přijel na první turnaj s osmi novými hráči z celkových dvanácti, pro které to byl první turnaj v životě.
Hodnocení trenéra: S výsledky turnaje jsem spokojen. Máme družstvo,kde většina hraje své první turnaje v životě, takže pro mě i pro hráče myslím, je každý koš, každá povedená "akce" odměnou. To, že se nám podařilo dokonce v jednou utkání zvítězit a v jednom prohrát o pár bodů je velkým příslibem do budoucna.
Výsledky:
BK Beroun - Wizzards DDM Praha 10  32:37
BK Beroun - SK Velká Ohrada 26:20
BK Beroun - SŠK Slaný 21:67

PARTNEŘI KLUBU

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 3 hostů a žádný člen