Basketbalový klub Beroun

Archiv 2014/15

Finále
1 BK Beroun "A" 3 3 0 200:167 4
2 BC Real Réma 3 0 3 167:200 2

 

Semifinále
1 BK Beroun "A" 2 2 0 141:116 4
2 BC Kolín B 2 0 2 116:141 2
  ****************          
1 BC Real Réma 2 2 0 88:58 4
2 AŠ Mladá Boleslav B 2 0 2 58:88 2

 

Čtvrtfinále
1 BK Beroun "A" 2 2 0 195:104 4
2 R&J EBC Mělník 2 0 2 104:195 2
  ****************          
1 BC Real Réma 2 2 0 188:110 4
2 BK Králův Dvůr 2 0 2 110:188 2
  ****************          
1 BC Kolín B 2 2 0 167:143 4
2 Sokol Kutná Hora 2 0 2 143:167 2
  ****************          
1 AŠ Mladá Boleslav B 2 2 0 113:50 4
2 BK Kralupy A 2 0 2 50:113 1

 

Základní část
1. BC Real Réma o.s. 22 19 3 1774:1285 41
2. BC Kolín B 22 18 4 1543:1388 40
3. BK Beroun "A" 22 15 7 1574:1335 37
4. AŠ Mladá Boleslav B 22 15 7 1388:1269 37
5. BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A 22 13 9 1548:1395 35
6. BK R&J EBC Mělník 22 11 11 1504:1538 33
7. Sokol Kutná Hora 22 10 12 1639:1627 32
8. BK Králův Dvůr 22 8 14 1513:1619 30
9. Basketbal Pečky 22 7 15 1424:1596 29
10. Basketbal Čelákovice o.s. 22 6 16 1381:1567 28
11. BK Kladno B 22 5 17 1305:1720 27
12. BC Benešov B 22 5 17 1423:1677 27
Finálová skupina
1. Basket Poděbrady o.s. B 20 17 3 1324:1077 37
2. BK Beroun B 20 17 3 1522:1127 37
3. TJ TZ Rakovník 20 11 9 1333:1334 31

 

Základní část
1. BK Beroun B 16 15 1 1229:882 31
2. Basket Poděbrady o.s. B 16 13 3 1043:856 29
3. TJ TZ Rakovník 16 11 5 1116:1009 27
4. BC Kolín C 16 11 5 1108:905 27
5. BK Sadská o.s. 16 7 9 1004:1097 23
6. BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. B 16 5 11 885:1077 21
7. BK Český Brod 16 4 12 1010:1126 20
8. BK Příbram 2000 16 3 13 942:1186 19
9. BK Brandýs nad Labem, o.s. B 16 3 13 789:988 18
1. BK Brandýs n.L.o.s U17 24 22 2 2012:1287 46
2. TJ Slovan Varnsdorf U17 23 18 5 1921:1418 41
3. BC Benešov U17 22 14 8 1454:1280 36
4. Slavoj BK Litoměřice U17 "B" 22 12 10 1487:1504 34
5. Basket Poděbrady o.s. U17 23 10 13 1471:1702 33
6. AŠ Mladá Boleslav U17 24 2 22 1021:1642 26
7. BK Beroun U17 24 3 21 1209:1742 25
Play-out
8. BK Frýdek-Místek 26 11 15 1522:1575 37
9. BA Sparta Preislorova B 26 10 16 1236:1570 35
10. SBŠ Ostrava B 26 6 20 1464:1725 32
11. Basketbal Pečky 26 1 25 1112:1964 27

 

Základní část
1. BK Havířov 20 17 3 1674:1100 37
2. BLK Slavia Praha 20 17 3 1693:1162 37
3. OSK Olomouc 20 14 6 1329:1138 34
4. BSK Continental TJ Jičín 20 14 6 1293:1176 34
5. Sokol Nusle 20 12 8 1273:1060 32
6. BK SŠMH Brno B 20 12 8 1290:1128 32
7. Jiskra Kyjov 20 8 12 978:1266 28
8. BA Sparta Preislorova B 20 7 13 998:1282 27
9. BK Frýdek-Místek 20 6 14 1160:1309 26
10. SBŠ Ostrava B 20 3 17 1142:1452 23
11. Basketbal Pečky 20 0 20 832:1589 20
O 5. až 8.místo
1. TJ Slovan Varnsdorf U15 20 12 8 1285:1116 32
2. BC Benešov U15 20 10 10 901:1383 30
3. BK Beroun U15 20 4 16 867:1556 24
4. BK Kralupy Junior U15 20 0 20 729:1733 20

 

Základní skupina
1. BC Kolín U15 14 14 0 1398:501 28
2. BK Teplice U15 14 11 3 1268:710 25
3. BK Česká Lípa U15 14 9 5 1099:780 23
4. BK Horejsek Děčín U15 14 8 6 991:759 22
5. TJ Slovan Varnsdorf U15 14 7 7 921:852 21
6. BC Benešov U15 14 5 9 613:1116 19
7. BK Beroun U15 14 2 12 552:1221 16
8. BK Kralupy Junior U15 14 0 14 465:1368 14

PARTNEŘI KLUBU

Reklama

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 84 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: