Basketbalový klub Beroun

Archiv 2011/12

1.
BK Teplice
22
17
5
1812:1621
39
2.
SKB Rokycany
22
15
7
1819:1604
37
3.
Jiskra Domažlice
22
15
7
1862:1748
37
4.
TJ Thermia Karlovy Vary
22
15
7
1953:1882
37
5.
SKB Strakonice
22
14
8
1656:1528
36
6.
BCM Lokomotiva Plzeň
22
11
11
1811:1734
33
7.
Sršni Sokol Písek
22
11
11
1814:1789
33
8.
BK Lions Jindřichův Hradec B
22
9
13
1682:1850
31
9.
BK Beroun
22
9
13
1604:1678
31
10.
Sokol Žižkov
22
7
15
1772:1860
29
11.
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
22
7
15
1681:1803
29
12.
BK Sokolov
22
2
20
1581:1950
24
1.
BC Benešov B
22
21
1
1653:1200
43
2.
BC Slaný A
22
18
4
1750:1436
40
3.
BC Kolín B
22
17
5
1542:1364
39
4.
TJ AŠ Mladá Boleslav B
22
15
7
1624:1350
37
5.
BK Kladno B
22
12
10
1574:1626
34
6.
Sokol Kutná Hora
22
12
10
1659:1590
34
7.
BK Beroun B
22
10
12
1570:1572
32
8.
BK Brandýs nad Labem, o.s.
22
8
14
1342:1558
30
9.
BK EBC Mělník
22
7
15
1490:1553
29
10.
TJ Slavoj Český Brod
22
6
16
1297:1520
26
11.
Basketbal Pečky
22
4
18
1296:1681
26
12.
Alma Benešov
22
2
20
1171:1518
24
Finálová skupina
1.
BK Baník Most
18
16
2
1336:899
34
2.
BK Beroun
18
14
4
1210:1056
32
3.
Basketbal Pečky
18
8
10
1065:1033
26
4.
BC Benešov
18
7
11
1015:1149
25
Základní skupina
1.
BK Beroun
12
10
2
832:692
22
2.
BK Baník Most
12
10
2
903:607
22
3.
Basketbal Pečky
12
7
5
713:665
19
4.
BC Benešov
12
6
6
714:709
18
5.
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
12
6
6
669:695
17
6.
BK Brandýs nad Labem, o.s.
12
3
9
638:700
15
7.
Sokol Říčany a Radošovice
12
0
12
598:999
12
Kvalifikace o NF U12 - finále
1.
Basketball Nymburk
3
3
0
257:140
6
2.
BK Beroun
3
2
1
211:134
5
3.
BC Kolín
3
1
2
187:186
4
4.
BK Brandýs n. L.
3
0
3
90:285
3
Kvalifikace o NF U12 - skupina B
1.
BK Beroun
2
2
0
204:65
4
2.
BC Kolín
2
1
1
170:83
3
3.
AŠ Mladá Boleslav
2
0
2
25:251
2
Starší minižáci U13 - KP - finálová skupina
1.
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
10
10
0
699:359
20
2.
Basket Poděbrady o.s.
10
8
2
551:329
18
3.
BK Beroun
12
3
9
488:720
15
4.
TJ Slavoj Český Brod
12
1
11
479:809
10
Starší minižáci U13 - KP - skupina A
1.
ŠSK při 3.ZŠ Slaný
12
12
0
973:381
24
2.
BK Beroun
12
6
6
642:550
18
3.
BK EBC Mělník
12
6
6
414:588
18
4.
BK Kladno
12
0
12
336:846
10
KP - skupina o 5.- 8.místo
5.
Basketbal Pečky
6
4
2
290:191
10
6.
BK Beroun
6
4
2
289:228
10
7.
Basket Poděbrady o.s.
6
4
2
340:217
10
8.
BC Benešov
6
0
6
92:375
6
KP - skupina A
1.
ŠBK Borotín
16
13
3
858:505
29
2.
HB Basket Praha, o.p.s.
16
13
3
948:406
29
3.
BK Beroun
16
10
6
883:563
26
4.
BC Benešov
16
4
12
414:1091
20
5.
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
16
0
16
474:1012
16

PARTNEŘI KLUBU

Reklama

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 26 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: