Basketbalový klub Beroun

Archiv 2010/11

2.liga - skupina A
1.
BK Teplice
22
17
5
1754:1544
39
2.
BK Kladno
22
16
6
1845:1691
38
3.
SKB Rokycany
22
15
7
1853:1574
37
4.
Jiskra Domažlice
22
15
7
1766:1644
37
5.
Sršni Sokol Písek
22
14
8
1753:1617
36
6.
SKB Strakonice
22
11
11
1565:1570
33
7.
BK Beroun
22
9
13
1636:1673
31
8.
BK Sokolov
22
9
13
1691:1780
31
9.
TJ Thermia Karlovy Vary
22
9
13
1725:1811
31
10.
BC Benešov B
22
6
16
1587:1806
28
11.
USK Slavie Ústí n. Labem
22
6
16
1571:1778
28
12.
TJ Slovan Mariánské Lázně
22
5
17
1648:1906
27
KP muži 2.tř. - finálová skupina
1.
BK Beroun B
12
11
1
1069 : 840
23
2.
AŠ Mladá Boleslav C
12
8
4
915 : 869
20
3.
BC Kolín C
12
6
6
935 : 847
18
4.
BC Real Réma
12
5
7
823 : 792
17
5.
BC Slaný B
12
5
7
889 : 917
17
6.
BK Králův Dvůr
12
5
7
810 : 852
17
7.
BK Příbram 2000
12
2
10
695 : 1019
14

KP muži 2.tř.- skupina B
1.
BK Beroun B
12
12
0
1124 : 719
24
2.
BK Králův Dvůr
12
7
5
805 : 747
19
3.
BC Slaný B
12
6
6
884 : 839
18
4.
TJ TZ Rakovník
12
6
6
802 : 813
18
5.
BK Příbram 2000
12
6
6
789 : 844
18
6.
TJ Ruzyně
12
3
9
684 : 876
15
7.
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou B
12
2
10
698 : 948
14
Liga U20 - Skupina o 5.- 8.místo
1.
BC Benešov
22
15
7
1703:1479
37
2.
BK Beroun
22
12
10
1718:1666
34
3.
BSK České Budějovice
22
5
17
1431:1723
27
4.
Sokol Žižkov
22
4
18
1569:1881
26

Liga U20 - Základní část
1.
SKB BP Brno Černovice
16
15
1
1371:1100
31
2.
BK Brandýs nad Labem
16
12
4
1235:1113
28
3.
TJ Sokol Karviná
16
11
5
1253:1074
27
4.
Sokol Šlapanice
16
10
6
1124:1000
26
5.
BC Benešov
16
9
7
1172:1066
25
6.
BK Beroun
16
9
7
1223:1176
25
7.
Sokol Žižkov
16
4
12
1149:1359
20
8.
BSK České Budějovice
16
2
14
972:1243
18
9.
BŠM Sokolov
16
0
16
998:1366
16
Krajský přebor
1.
BK Brandýs nad Labem
20
19
0
1710 : 1049
38
2.
BK Beroun
20
14
6
1674 : 1177
34
3.
Basketbal Pečky
20
10
10
1394 : 1270
30
4.
BK Sadská
20
9
11
1528 : 1431
29
5.
BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou
20
8
12
1453 : 1209
28
6.
Sokol Říčany a Radošovice
20
0
20
1013 : 2636
20
Krajský přebor - skupina o 9. - 12.místo
9.
Basketball Nymburk a.s. B
28
10
18
1414 : 1658
38
10.
Sokol Dobřichovice
28
9
19
1614 : 1884
37
11.
BK Louny
28
9
19
1524 : 1863
37
12.
BK Beroun
28
2
25
1380 : 1953
29

Krajský přebor - základní část
1.
BK Kralupy Junior B
22
19
3
1660 : 1094
41
2.
BC Benešov B
21
19
2
1326 : 919
40
3.
Basketball Nymburk a.s. A
22
16
6
1502 : 1126
38
4.
BK Brandýs nad Labem B
22
15
7
1398 : 1229
37
5.
BC Slaný
22
14
8
1281 : 1281
36
6.
AŠ Mladá Boleslav
22
11
11
1371 : 1329
33
7.
BK Pečky
22
11
11
1270 : 1284
33
8.
Basket Poděbrady
22
8
14
1252 : 1406
30
9.
Basketball Nymburk a.s. B
22
6
16
1062 : 1340
28
10.
BK Louny
22
6
16
1167 : 1503
28
11.
Sokol Dobřichovice
21
5
16
1199 : 1462
26
12.
BK Beroun
22
1
20
1075 : 1590
22

PARTNEŘI KLUBU

Reklama

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 83 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: