Basketbalový klub Beroun

Archiv 2009/10 - Junioři U18

Liga U18 - finálová skupina
1.
AŠ Mladá Boleslav
14
13
1
1234:890
27
2.
BC Nový Jičín
14
9
5
1114:980
23
3.
SBK Valašské Meziříčí
14
8
6
950:994
22
4.
BK Děčín
14
6
8
1012:1052
20
5.
Sokol Hradec Králové 2
14
6
8
1014:1055
20
6.
TJ Thermia K.Vary
14
5
9
1053:1107
19
7.
BK Ederstav Kladno
14
5
9
897:1103
19
8.
BK Beroun
14
4
10
931:1024
18



Liga U18 - skupina A
1.
BK Děčín
18
14
4
1350:1189
32
2.
TJ Thermia K.Vary
18
13
5
1377:1273
31
3.
BK Ederstav Kladno
18
11
7
1304:1210
29
4.
BK Beroun
18
11
7
1315:1226
29
5.
TJ Sokol Žižkov I
18
10
8
1338:1237
28
6.
Lions Jindř.Hradec
18
8
10
1414:1422
26
7.
Jiskra Domažlice
18
8
10
1250:1289
26
8.
Sokol Pražský B
18
7
11
1175:1220
25
9.
SKB Strakonice
18
4
14
1140:1336
22
10.
BK Kondoři Liberec
18
4
14
1238:1499
22

Finálová skupina

58

BK Beroun

27.2.

55:84 (23:21,32:37,44:57)

61

BK Beroun

28.2.

100:42 (24:9,49:19,77:29)

66

BC Nový Jičín

13.3.

66:64 (20:22,37:35,49:52)

70

Val.Meziříčí

14.3.

61:77 (14:23,33:46,50:61)

73

AŠ Ml.Boleslav

27.3.

55:74 (17:20,27:46,39:57)

78

Sokol H. Králové

28.3.

90:69 (18:14,37:35,62:50)

82

BK Beroun

17.4.

71:69 (15:18,21:28,36:42,62:62)

86

BK Beroun

18.4.

74:59 (15:16,22:18,16:12,21:13)

Základní skupina

3.

Thermia K.Vary

26.09.

64:75 (17:21,35:30,44:54)

7.

BK Ederstav Kladno

27.09.

61:80 (11:23,31:44,44:62)

14.

BK Beroun

10.10.

42:57 (16: 8,26:19,34:35)

17.

BK Beroun

11.10.

89:64 (15:12,34:27,60:39)

19.

BK Beroun

25.10.

75:82 (20:20,40:37,64:54)

32.

SKB Strakonice

07.11.

86:62 (15:25,39:36,61:45)

36.

Jiskra Domažlice

08.11.

76:72 (24:16,41:30,62:47)

39.

BK Beroun

21.11.

58:85 (20:27,35:46,46:62)

42.

BK Beroun

22.11.

75:62 (9:21,33:32,56:49)

48.

BK Beroun

05.12.

77:66 (16:19,40:32,54:49)

52.

BK Beroun

06.12.

79:78 (20:13,31:31,49:61)

58.

Lions J. Hradec

19.12.

88:76 (22:21,41:36,60:52)

63.

Sokol pražský B

20.12.

72:61 (16:20,34:35,48:51)

64.

Sokol Žižkov

17.01.

67:62 (17:15,29:30,42:51)

77.

BK Beroun

30.01.

72:69 (19:11,40:22,62:53)

81.

BK Beroun

26.01.

47:80 (20:14,31:28,40:56)

83.

BK Děčín

13.02.

74:54 (21:17,31:29,44:44)

88.

Kondoři Liberec

14.02.

84:70 (28:16,48:26,66:41á

Body: Mizera 23, Cipra 16, Paul 7, Peterka 5, Doležal 4, Rajlich 2, Celina 2


Hráč

Body

Trojky

TH

% TH

Fauly

Mizera Matěj

23

0

7/3

43%

1

Cipra Miroslav

16

0

3/2

67%

5

Paul Pavel

7

0

3/1

33%

1

Peterka Tomáš

5

1

0/0

 

2

Doležal Oldřich

4

0

2/0

0%

1

Rajlich Michal

2

0

0/0

 

1

Celina Lukáš

2

0

2/2

100%

2

Skoupý Tomáš

0

0

0/0

 

1

Deák Jan

0

0

0/0

 

2

Body: Mizera 20, Paul 10, Deák 10, Cipra 10, Celina 8, Peterka 7, Rajlich 2, Doležal 2


Hráč

Body

Trojky

TH

% TH

Fauly

Mizera Matěj

20

0

2/0

0%

3

Paul Pavel

10

1

3/1

33%

5

Deák Jan

10

0

5/4

80%

3

Cipra Miroslav

10

0

0/0

 

3

Celina Lukáš

8

0

4/2

50%

4

Peterka Tomáš

7

0

2/1

50%

2

Rajlich Michal

2

0

0/0

 

0

Doležal Oldřich

2

0

0/0

 

0

Skoupý Tomáš

0

0

0/0

 

1

Stejně jako v minulých letech se berounští junioři zúčastnili mezinárodního basketbalové turnaje  na výstavišti v pražských Letňanech. Tentokrát v kategorii U91 (hráči narození v roce 1991 a mladší) obsadili velmi pěkné druhé místo,když ve finále nestačili pouze na extraligové hráče Vyšehradu. Po loňském vítězství v o rok mladší kategorii tedy znovu dobře reprezentovali celý region na mezinárodním poli.


Základní skupina:
BK Beroun : BC Hito (Estonsko) 90:66 (51:39)
Team Gloster Jets ( Anglie) : BK Beroun 44:68 (21:33)
BK Beroun : Lokomotíva Sereď (Slovensko) 64:76 (29:39)
BK Beroun : BK Kralupy 54:28 (32:12)
BK Beroun : Sokol Vyšehrad 54:65 (26:34)

Finále
Sokol Vyšehrad :BK Beroun 98:76 (51:39)

PARTNEŘI KLUBU

Reklama

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 75 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: