Basketbalový klub Beroun

Archiv 2009/10

2.liga skupina A
1.
SKB Strakonice
22
17
5
1621:1477
39
2.
BK Teplice
22
16
6
1738:1552
38
3.
Jiskra Domažlice
22
16
6
1736:1644
38
4.
TJ Thermia K.Vary
22
13
9
2976:1859
35
5.
BK Ederstav Kladno
22
13
9
1880:1720
35
6.
Slovan Bohnice
22
12
10
1722:1703
34
7.
SKB Rokycany
22
11
11
1710:1656
33
8.
BK Beroun
22
10
12
1605:1634
32
9.
Sokol Pražský B
22
9
13
1593:2552
31
10.
Sršni Sokol Písek
22
7
15
1668:1814
29
11.
BK Baník Most
22
5
17
1599:1909
27
12.
BK Sokolov
22
3
19
1573:1901
25
Krajský přebor II.tř.
1.
BK Ederstav Kladno B
26
23
3
2162 : 1553
49
2.
BK Beroun B
26
22
4
2277 : 1711
48
3.
BC Kolín C
26
19
7
2107 : 1592
45
4.
BK Králův Dvůr
25
18
7
1836 : 1661
43
5.
Bohemia Poděbrady B
26
16
10
1802 : 1736
42
6.
TJ TZ Rakovník
25
15
10
1714 : 1536
40
7.
BK Brandýs nad Labem B
26
12
14
1696 : 1784
38
8.
Spartak Čelákovice
26
10
15
1955 : 1913
36
9.
TJ Tatran Kostelec n/Č.l.
26
10
16
1717 : 1732
36
10.
TJ Sokol Mladá Boleslav
26
10
16
1771 : 1848
36
11.
TJ Sokol Brandýsek
26
10
16
1771 : 2012
36
12.
Basketbal Pečky B
26
7
19
1569 : 2100
33
13.
BK Kaučuk Kralupy n/V. B
26
5
21
1418 : 1971
31
14.
BK Příbram 2000
26
4
22
1538 : 2184
30
Krajský přebor - o 8.- 10.místo
8.
BK Beroun
22
7
15
1275 : 1487
29
9.
BC Kolín
22
7
15
1319 : 1575
29
10.
BK Příbram 2000
22
4
18
1169 : 1584
26

Krajský přebor - základní část
1.
Basketball Nymburk a.s.
18
13
5
1231 : 989
31
2.
Bohemia Poděbrady
18
13
5
1153 : 1051
31
3.
AŠ Mladá Boleslav
18
12
6
1247 : 1046
30
4.
BK Brandýs n/Labem B
18
12
6
1216 : 1052
30
5.
Sokol Dobřichovice
18
11
7
1218 : 998
29
6.
BC Benešov B
18
10
8
1059 : 1072
28
7.
BK Kralupy Junior B
18
7
11
1062 : 1095
25
8.
BK Beroun
18
5
13
1002 : 1217
23
9.
BC Kolín
18
4
14
1075 : 1341
22
10.
BK Příbram 2000
18
3
15
924 : 1326
21
Liga U18 - finálová skupina
1.
AŠ Mladá Boleslav
14
13
1
1234:890
27
2.
BC Nový Jičín
14
9
5
1114:980
23
3.
SBK Valašské Meziříčí
14
8
6
950:994
22
4.
BK Děčín
14
6
8
1012:1052
20
5.
Sokol Hradec Králové 2
14
6
8
1014:1055
20
6.
TJ Thermia K.Vary
14
5
9
1053:1107
19
7.
BK Ederstav Kladno
14
5
9
897:1103
19
8.
BK Beroun
14
4
10
931:1024
18

 

Liga U18 - skupina A
1.
BK Děčín
18
14
4
1350:1189
32
2.
TJ Thermia K.Vary
18
13
5
1377:1273
31
3.
BK Ederstav Kladno
18
11
7
1304:1210
29
4.
BK Beroun
18
11
7
1315:1226
29
5.
TJ Sokol Žižkov I
18
10
8
1338:1237
28
6.
Lions Jindř.Hradec
18
8
10
1414:1422
26
7.
Jiskra Domažlice
18
8
10
1250:1289
26
8.
Sokol Pražský B
18
7
11
1175:1220
25
9.
SKB Strakonice
18
4
14
1140:1336
22
10.
BK Kondoři Liberec
18
4
14
1238:1499
22

PARTNEŘI KLUBU

Reklama

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 54 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: