Basketbalový klub Beroun

Archiv 2016/17

muži A / 2. liga / skupina A
1. Sokol Žižkov 22 19 3 1782:1335 41
2. Slavoj BK Litoměřice "B" 22 17 5 1668:1421 39
3. BC Benešov 22 15 7 1700:1545 37
4. SKB Rokycany 22 14 8 1689:1543 36
5. BK Klatovy 22 14 8 1644:1476 36
6. Basketbal Jiskra Domažlice 22 12 10 1699:1514 34
7. TJ Sokol Kbely 22 11 11 1605:1698 33
8. BK Kladno 22 10 12 1607:1660 32
9. SLUNETA USK Ústí nad Labem 22 9 13 1525:1490 31
10. TJ Thermia Karlovy Vary 22 4 18 1607:1824 26
11. BC Slaný 22 4 18 1448:1831 26
12. BK Beroun 22 3 19 1271:1908 25
muži B / Krajský přebor mužů 1. třídy / Základní část
1. BC Kolín B 16 13 3 1074:898 29
2. BC Real Réma Nymburk 16 13 3 1194:946 29
3. AŠ Mladá Boleslav B 16 12 4 1139:903 28
4. BK R&J EBC Mělník 16 7 9 979:1012 23
5. BC Benešov B 16 7 9 995:1038 23
6. BK Beroun B 16 6 10 1061:1201 22
7. Basketbal Pečky 16 6 10 1049:1191 22
8. BK Příbram 2000 16 5 11 1186:1229 21
9. BK Český Brod 16 3 13 893:1152 18
             
muži B / Krajský přebor mužů 1. třídy / Čtvrtfinále
1. BC Kolín B 2 2 0 169:128 4
2. BC Real Réma 2 2 0 154:101 4
3. R&J EBC Mělník 2 2 0 146:111 4
4. BK Beroun B 3 2 1 100:97 3+2
5. AŠ Mladá Boleslav B 1 1 1 97:100 3+1
6. Basketbal Pečky 2 0 2 101:154 2
7. BK Příbram 2 0 2 128:169 2
8. BC Benešov B 2 0 2 111:146 2
             
muži B / Krajský přebor mužů 1. třídy / Semifinále
1. BC Real Réma 2 2 0 156:122 4
2. BK Beroun B 2 2 0 128:100 4
3. BC Kolín B 2 0 2 100:128 2
4. R&J EBC Mělník 2 0 2 122:156 2
             
muži B / Krajský přebor mužů 1. třídy / Finále
1. BC Real Réma 5 3 2 309:294 8
2. BK Beroun B 5 2 3 294:309 7
kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2016/17 / skupina A
1. BK Lokomotiva Plzeň B 10 7 3 683:603 17
2. BK Sokolov 10 7 3 686:564 17
3. ŠSK Slaný 10 6 4 588:567 16
4. BK Chomutov 10 5 5 652:603 15
5. BK Beroun (MS) 10 4 6 570:616 14
6. BK Baník Most 10 1 9 455:681 11
starší žákyně U15 / Oblasti / Přebor
1. BA Sparta B 16 13 3 1052:606 29
2. PORG Basket 16 11 5 976:673 27
3. Aritma Praha 16 11 5 1001:734 27
4. BC Wizards DDM P10 16 5 11 868:782 21
5. BK Beroun 16 0 16 228:1330 16
mladší žáci U14 / žákovská liga / Skupina A
1. Sokol Pražský 14 14 0 1672:429 28
2. BSK Modřany - Jižní Supi 14 12 2 1400:663 26
3. BK Klatovy 14 9 5 1185:725 23
4. Sokol Vyšehrad 14 8 6 1003:851 22
5. BK Lokomotiva Plzeň 14 7 7 1096:841 21
6. TJ Thermia Karlovy Vary 14 3 11 722:1278 17
7. BK Beroun 14 2 12 466:1699 16
8. BK Mariánské Lázně 14 1 13 527:1585 15
             
mladší žáci U14 / žákovská liga / Liga sk. B
1. BA Sparta Praha 10 9 1 886:392 19
2. BK Horejsek Děčín A 10 8 2 836:432 18
3. BA 2006´Roudnice nad Labem 10 7 3 749:539 17
4. BK Sluneta Ústí nad Labem 10 3 7 519:671 13
5. BK Horejsek Děčín B 10 3 7 428:653 13
6. BK Beroun 10 0 10 337:1068 10

PARTNEŘI KLUBU

Reklama

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 56 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: